Erzurum Spor Etkinlikleri İşletmeciliği Anonim Şirketi
0 (442) 237 97 97

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Futbol Turnuvası

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Futbol Turnuvası Etkinlik :Erzurum Büyükşehir Belediyesi Futbol Turnuvası Başlangıç Tarihi :18.1.2015 Bitiş Tarihi :11.3.2015 Yer :ERZURUM

Erzurum Büyükşehir Belediyesi İç Birimler ve ilçebelediyeler arasında Futbol turnuvaları düzenlendi şampiyonu BüyükşehirBelediyesi iştiraklerinden ERTANSA oldu.
18 Ocak 2015 tarihinde başlayan iç birimler turnuvası 11 Mart 2015 tarihindeERTANSA’nın galibiyeti ile sona erdi. Final maçı ESKİ ve ERTANSA arasındaoynandı. ERTANSA takımı oyuncularından Muhammed Arslan’ın attığı 2 gol ileERTANSA şampiyonluk kupasının sahibi oldu.
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ali Rıza Kiremitçi final maçısonrasında ERTANSA takımının oyuncularına şampiyonluk kupasını ve hediyelerinitakdim etti.
Şampiyonluk kupasını Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri AliKiremitçi’nin elinden alan ERTANSA Genel Müdürü Yasin Deniz "Turnuvadaşampiyon olan tüm ekip arkadaşlarımı kutluyorum. Bundan böyle her alanda1.’liğe talibiz." diye konuştu.